ASIR nábytek přichází s novinkou – Televizní stolek BARE v bílé barvě!


Televizní stolek BARE v bílém elegantním provedení

BARE televizní stolek je novinkou od výrobce ASIR nábytek. Jedná se o elegantní televizní stolek, který je určen k umístění na zem. Stolkem se může pochlubit svým jednoduchým designem a dělením na dva prostory.

Jednoduchý design a dva prostory

Televizní stolek BARE se může pochlubit jednoduchým designem a dělením na dva prostory. Jedná se o moderní a minimalistický nábytek, který si získá srdce všech milovníků čistých linií a elegantního designu.

Regál ze stejné kolekce

K televiznímu stolku BARE patří i policový regál ze stejné kolekce. Regál je dokonalým doplňkem k samotnému televiznímu stolku a může sloužit jako úložné místo pro různé dekorace, knihy, DVD či klasické DVD přehrávače.

Zajímá vás tento televizní stolek? Navštivte náš e-shop bestnabytek.cz a podívejte se na celou kolekci nábytku od ASIR. Věříme, že si u nás vyberete ten pravý nábytek pro váš domov.

Specifikace

  • Melaminem potažené desky
  • Tloušťka: 18 mm
  • Šířka: 220 cm
  • Výška: 133,8 cm
  • Hloubka: 33,8 cm

ASIR Televizní stolek BARE

Výše uvedené rozměry a materiály dělají z televizního stolku BARE nejen elegantní a moderní nábytek, ale také velmi praktický a stabilní kus nábytku. A jestliže hledáte televizní stolek, který bude skvěle vypadat v každém interiéru, měl byste se rozhodně podívat na ASIR nábytek a jeho novou kolekci televizních stolků BARE.