ASIR – Nástěnná lampa FELLINI v elegantní černé s měděnými detaily


Popis produktu

ASIR – Nástěnná lampa FELLINI je černá nástěnná lampa vyrobená z malé kruhové základny, krátkého měděného ramena a drátěného stínítka. Lampa je určena pro interiéry v industriálním stylu a dokonale doplní Vaše moderní bydlení.

Elegantní design lze hned na první pohled spatřit. Kovový černý a měděný dekor dodává lampě nádech elegance a luxusu. Pokud hledáte kousek, který dokonale ladí s barevným provedením Vašeho nábytku, černá nástěnná lampa FELLINI je tím pravým produktem.

Specifikace

Nástěnná lampa FELLINI má rozměry 17 x 25 cm a výšku 36 cm. Průměr základní desky je 12 cm a výška základní desky je 3 cm. Průměr stínítka je 17 cm a výška stínítka 27 cm. Typ objímky je E27 a IP kód je IP20. Maximální výkon žárovky, kterou lze do lampy vložit, je 40 W.

Na výrobu této nástěnné lampy byly použity kvalitní materiály, které zajišťují dlouhou životnost produktu. Lampu je však třeba ovládat opatrně a důsledně dbát na to, aby byla po použití vypnuta.

Kde ji využijete?

Přesně tuhle otázku si klade každý zákazník, který se rozhoduje, jakou nástěnnou lampu si koupí. Černá nástěnná lampa FELLINI se hodí prakticky do každé místnosti. Můžete ji umístit do obývacího pokoje, ložnice, kanceláře nebo do chodby. Je to na Vás, kde jí najdete uplatnění.

Pokud chcete využít širokou možnost využití této nástěnné lampy, rozhodně neváhejte a objednejte si ji ještě dnes. Určitě neprohloupíte a dokonale tak doplníte interiér Vašeho domova.

Závěr

Nástěnná lampa FELLINI je skvělým doplňkem do Vašeho bytu. Je vyrobena z kvalitních materiálů, má elegantní design a je výborně kombinovatelná s dalšími úpravami interiéru. Pokud jste si ji zamilovali, neváhejte a klikněte na odkaz www.codina.cz a jednoduše si ji objednejte. Určitě nebudete zklamaní.

Upozornění: Zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky může provádět pouze odborně způsobilá osoba. Žárovka není součástí dodávky.