Betonově šedý TV stolek TEMAHOME Cliff – minimalistický kousek pro moderní domácnosti

Betonově šedý TV stolek TEMAHOME Cliff je jednoduchý, praktický a moderní nábytek, který zapadne do minimalistických, skandinávských a moderních interiérů. Jeho vzhled vám okamžitě padne do oka díky jemným liniím, čistému designu a praktickým funkcím.

Designér John Jenkins a jeho poutavý televizní koutek

Designéra Johna Jenkinse napadl geniální nápad – navrhnout TV stolek, který si získá oblibu díky své praktickosti. Horní část stolku se při potřebě vysune, takže můžete vytvořit poutavý televizní koutek. Tento prvek je nenahraditelný pro každého, kdo si rád pozdě večer ulehne na gauč, pustí film a užívá si relaxaci.

Beton jako nejoblíbenější materiál pro luxusní nábytek

Betonový nábytek stále bývá vnímán jako netradiční a exkluzivní. Tato pozice však pravděpodobně vychází z toho, že je beton hmatatelným materiálem, který má způsobit dojem nekompromisního a drsného vybavení interiéru. Tento dojem však může být lehce pozitivní u betonového nábytku, jako je právě TV stolek TEMAHOME, který má jemné linie a je doplněn o krásné a jednoduché stříbrné nožky.

Styling minimalistických interiérů

Moderní nábytek právě přichází s řešením, které kombinuje skandinávský a minimalistický styl při průmyslových proměnách ve střinách, barvách a jednoduché struktuře. Betonový TV stolek TEMAHOME Cliff je přesně tím, co se zákazníky chtejí umístit do svých obývacích pokojů, a tak po dlouhém hledání najdou tu pravou střádavou inspiraci pro každý domov.

Jak správně čistit betonový nábytek

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Závěr

Betonově šedý TV stolek TEMAHOME Cliff je minimalistický kousek pro moderní domácnosti. Jeho pečlivě navržený design a jednoduchá konstrukce vám zaručí, že budete centrem pozornosti a na zábavu u televize bude mít každý perfektní pohled. Pokud hledáte více informací nebo si chcete TV stolek pořídit, navštivte stránky kupsinabytek.cz a objednejte si svůj vlastní kus betonového luxusu.