Dávkovač mýdla SAT Cube Way chrom SPI99 – luxusní design a praktická funkčnost

SIKO elegantní nástěnný dávkovač mýdla CUBE WAY, je praktický doplněk který se jistě hodí do každé koupelny.

Design

Dávkovač mýdla SAT Cube Way chrom SPI99 se vyznačuje velmi moderním a šikovným designem, který zaujme na první pohled. Jedná se o nástěnný dávkovač, který snadno připevníte na stěnu. Jeho povrch je chromovaný, což dodá celému produktu eleganci a luxusní vzhled. Vzdušný design dávkovače mýdla SAT Cube Way chrom SPI99 zajistí, že se bude ve vaší koupelně skvěle hodit.

Funkčnost

Dávkovač mýdla SAT Cube Way chrom SPI99 je velmi praktický a funkční. Je vyroben z kvalitních materiálů, takže můžete očekávat, že bude sloužit dlouho. Kromě toho disponuje kapacitou 300 ml, což znamená, že budete mít dlouho dostatek mýdla a díky transparentnímu zásobníku můžete snadno sledovat, kdy je třeba ho doplnit. Odkaz na výrobek naleznete zde.

Jednoduchá instalace

Instalace dávkovače mýdla SAT Cube Way chrom SPI99 je velmi snadná a jednoduchá. Stačí ho připevnit na stěnu pomocí přiloženého montážního materiálu. Celý proces zabere jen pár minut. Není potřeba volat žádného instalatéra, zvládnete to sami bez problémů.

Bezpečnost

Dávkovač mýdla SAT Cube Way chrom SPI99 je velmi bezpečný produkt. Je vybaven zámky, které zabraňují otevření a zlodějům tak brání v odcizení vnitřního zásobníku mýdla. Kromě toho je design dávkovače takový, aby se vyhnul možnosti ucpání a nepříjemnému úniku mýdla, což jsou velká pozitiva a zlepšení bezpečnosti pro vás i vaše děti.

Závěr

Dávkovač mýdla SAT Cube Way chrom SPI99 od SIKO je ideálním doplňkem pro vaši koupelnu. Jeho moderní design je krásný na oči a kapacita 300 ml vám zaručí, že mnoho měsíců nemusíte myslet na to, abyste ho plnili. Instalace je výrazně jednoduchá a bezpečný zámek zajistí, že vám produkt nepřijde příliš drahý, protože neskončí v rukou zlodějů. Určitě doporučujeme tento produkt každému, kdo chce v koupelně přidat praktický a krásný doplněk.

Obrázky

Dávkovač mýdla SAT Cube Way chrom SPI99
Dávkovač mýdla SAT Cube Way chrom SPI99 v akci