Designový set odkládacích stolků Priya od značky KARE – černá elegance pro váš interiér

Vybavujete váš nový byt či dům, a nemůžete si vybrat stylovou a praktickou variantu odkládacích stolků? Máme pro vás novinku od značky KARE, která vám zlepší vzhled interiéru. Odkládací stolek Priya – černý, (set 2 kusů) je nejen stylový, ale také praktický kus nábytku.

Exkluzivní výstavní plocha pro vaši dekoraci

Potřebujete občas víc místa na dobroty pro vaše hosty? Nebo máte krásnou dekoraci, která si zaslouží exkluzivní výstavní plochu? Odkládací stolek Priya v setu dvou kusů se vám bude líbit!

Svou krásou a funkčností navodí pocit čistoty a harmonie v každém interiéru. Černý design dodá vámi vybavenému prostoru nádech elegance a luxusu. Kromě černého barvení je nyní v nabídce i varianty bílá a modrá.

Květinové stolky pro řezané květiny a pokojové rostliny

Tyto krásné stolky s kulatou odkládací deskou mají ocelový rám potažený mosazí. Díky této kombinaci netradičních materiálů působí mimořádně stylově a moderně. Mohou sloužit hned pro několik účelů, například jako květinové stolky na řezané květiny ve velkých vázách nebo na pokojové rostliny v květináčích.

Zapadnou do každého interiéru

Díky svému designu budou tyto stolky zapadat do každého interiéru a každého stylu vašeho zařízení. Mohou sloužit pro různé účely, nejen jako stolky pro květiny, ale také pro stolování, nebo jako stolky pro notebooky a tablety. Mohou být také použity v obývacím pokoji, v ložnici nebo kdekoliv jinde.

Maximální nosnost pro využití ve všech situacích

Tyto stolky mají maximální nosnost každého stolku až 10 kg, takže můžete bezpečně a pohodlně používat jakýkoli typ vašich vlastních doplňků, předmětů či květin na úložném prostoru. V obývacím pokoji, na balkóně, terase a na mnoha dalších prostorech spolehlivě pomohou udržet vaše věci vypořádání a organizované.

Vyzkoušejte tyto moderní a stylové stolky pro všechny typy interiérů a posuňte svůj byt na další úroveň. Neotálejte a navštivte náš e-shop na Brega.cz, kde si pořídíte kusy, které potřebujete pro svůj moderní a stylový byt.