Dopřejte si přírodní pohodu s dřevěnou zahradní lavicí Comfort od Exotan


Řada Comfort je vyrobena z vysoce kvalitního teaku s certifikací FSC.

Teakové dřevo má svou vlastní tmavě hnědou až červenou barvu, která mu dodává velmi luxusní vzhled. Teakové dřevo se vyznačuje pevnou, rovnou kresbou a je proto velmi vhodné pro zpracování. Pokud je vám důležitá kvalita a krása nábytku, určitě si vyberte něco z teakového dřeva. Je to jedna z nejoblíbenějších dřevin pro venkovní nábytek.

Nezapomínejte na údržbu!

Při použití venku však může teakové dřevo odbarvit nebo vytvořit praskliny. Na konstrukci to ovšem nemá vliv. Pro udržení venkovního nábytku z teakového dřeva v optimálním stavu je vhodné jej pravidelně udržovat pomocí vhodných pečujících přípravků. Nečistěte teakové dřevo příliš velkým množstvím vody, protože to může způsobit, že dřevěná vlákna vyniknou a nábytek velmi zdrsní.

Naprosto dokonalá zahradní lavice!

Dřevěná zahradní lavice Comfort od Exotan je naprosto dokonalá – krásná a pohodlná, výběr ideální pro ty, kteří chtějí vyzkoušet přírodní prvky v designu svého domova. Při použití venku se může stát, že barva se v průběhu času změní, ale nábytek bude nadále funkční a pohodlný.

Comfort je jednou z nejoblíbenějších zahradních lavic, které na trhu najdete. Pokud hledáte vysoce kvalitní nábytek, který je krásný a zároveň pohodlný, určitě si tuto lavici zamilujete. Navíc ji můžete získat za skvělou cenu na Brega.cz, tak neváhejte a přidejte ji do svého obývacího pokoje na zahradě!

Závěrečné myšlenky

Dřevěná zahradní lavice Comfort od Exotan je úžasný kus nábytku, který by si měl pořídit každý, kdo má rád přírodní prostředí. Teakové dřevo, ze kterého je lavice vyrobena, je velmi kvalitní a vydrží vám celé roky. Nicméně, aby jste si mohli užít svou lavici co nejdéle, doporučujeme vám, abyste se starali o její správné udržování. Pokud to budete dělat, budete si moci užít krásné venkovní posezení po mnoho let.