Dubový jídelní stůl s elegantní bílou kovovou podnoží od Kave Home

Krásný a nadčasový jídelní stůl Kave Home Argo vás na první pohled zaujme svým originálním a propracovaným designem. Jeho podnož z bíle lakované oceli má zajímavý tvar připomínající hvězdu. Zajišťuje perfektní stabilitu a navíc každého na první pohled zaujme. Desku tvoří přírodně zbarvený laminát a skvěle se s podnoží doplňuje. Tento jídelní stůl se bude vyjímat zejména v moderních interiérech.

Kave Home Argo

Nadčasový a stylizovaný design

Kave Home Argo je navržen tak, aby byl nadčasový a přitom moderní. Tvar podnože je velmi neotřelý a velmi inovativní. Jeho štíhlé podpery a jedinečný střed vytvářejí zajímavý efekt a zdůrazňují jeho eleganci. Na desce je přírodní dubový laminát, který je příjemný na dotek. Tento stůl je také velmi univerzální – vyniká v moderních a stylových interiérech a bude skvěle oživovat i tradiční interiéry.

Jednoduchá údržba a péče

Jakmile si Kave Home Argo pořídíte, je velmi důležité zjistit, jak ho správně udržovat. Doporučujeme, abyste použili hadřík z mikrovlákna, namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Pokud se na desce objeví skvrny, je dobré je odstranit co nejdříve. Nezapomeňte ovšem následně desku pečlivě vysušit.

Kave Home Argo detail

Proč si pořídit Kave Home Argo

Závěrem můžeme říci, že Kave Home Argo je nejen skvěle navržený, ale i funkční. Jeho nadčasový a stylizovaný design osloví každého, kdo hledá něco výjimečného pro svůj interiér. Vyrobili jsme ho s největší pečlivostí a věnovali velkou pozornost každému detailu. Díky tomu jsou jeho kvality všem na první pohled patrné. Pokud hledáte jídelní stůl, který bude skvěle vypadat a bude dobře sloužit, pak je Kave Home Argo to pravé pro vás.

Kave Home Argo můžete zakoupit na stránkách: https://www.nabytekted.cz/produkt/dubovy-jidelni-stul-kave-home-argo-200-x-100-cm-s-bilou-kovovou-podnozi