Elegantní jídelní židle ROYAL v masivu s černou nebo šedou látkou

Na jídelní židli ROYAL pro vás bude každé jídlo doslova královskou hostinou. Designéři u ní zvolili moderní a elegantní tvar. Sedák a opěradlo jsou čalouněné měkkou sametovou látkou, která je příjemná na dotek i na posezení.

Zadní opěrák navíc zdobí několik konflíků, spojených dekorativním prošíváním ve tvaru dvou diamantů. Tento vzor přidává židli nevšedně zajímavý vzhled, který připomíná historický nábytek. Opěradlo pak volně přechází do pohodlného a širokého sedáku, ze kterého se vám nebude chtít vstávat.

Kostra židle se promítá zejména na jejích nohách, kde je vidět masivní bukové dřevo v černé barvě. Tentýž materiál pak funguje jako zakončení na vrcholu zadního opěráku, což dodává židli barevně ucelený obraz.

Neutrální šedá barva pro snadné začlenění do interiéru

Židle se bude hodit do každé kuchyně, jídelny, ale třeba i do restaurací, kde chcete, aby se zákazníci cítili jako na královském trůně. Přizpůsobí se navíc každému interiéru, protože je k dispozici v několika barvách čalounění. Tento konkrétní model je vyvedený v neutrálně šedé barvě. Takže neváhejte a pořiďte si kousek luxusu do svého bytu.

Rozměry a materiál

Pojďme se nyní podívat na technické parametry této elegantní jídelní židle:

Rozměry:

šířka: 50 cm

hloubka: 61 cm

výška: 94 cm

výška sedu: 49 cm

Materiál:

sametová tkanina

bukový masiv


Elegantní jídelní židle ROYAL v neutrální šedé barvě

Závěrem

Pokud hledáte luxusní a elegantní židli pro svou jídelnu, kuchyň nebo restauraci, jistě neošidíte s jídelní židlí ROYAL. S její poměrně malou šířkou se vejde i do menších prostor, ale přesto nabízí dostatek komfortu pro sedění. Navíc je k dispozici v několika barevných provedeních, takže si můžete vybrat tu, která nejvíce odpovídá vašemu vkusu a zařízení.

A nakonec, když už jsme u luxusu, doporučujeme vám mrknout na další kousky nábytku na stránkách Skvělý Nábytek, kde můžete najít další kvalitní a designové kousky pro váš interiér.