Elegantní pohovka Ghado Shel pro interiér v moderním stylu

Pokud toužíte po zajímavé a skutečně kvalitní pohovce do vašeho obývacího pokoje či hotelu, doporučujeme vám pohovku Shel od značky Ghado. Pohovka je dvoumístná, a tak se hodí do menších bytů či prostor. O kvalitě pohovky Shel vás přesvědčí dřevěná konstrukce i martindale čalounění 100 000 s velvet touch.

V každém prostoru vynikne hlavně díky efektnímu svislému prošívání v zádech a loketní opěrce. Pohovka skvěle zapadne do moderních i klasičtějších interiérů se světlými doplňky.

Kvalitní materiály pro dlouhodobou výdrž

Pohovka Shel je vyrobena z kvalitních materiálů, které garantují její dlouhodobou výdrž. Dřevěná konstrukce zaručuje pevnost a stabilitu, kterou ocení zejména rodiny s dětmi. Martindale čalounění s velvet touch a odolné kovové nožky zajišťují snadnou údržbu a odolnost proti opotřebení.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.

Podmínky výroby a vrácení zboží

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Svému interiéru můžete dopřát elegantní a kvalitní pohovku Shel od Ghado, která se stane krásným doplňkem každého prostoru. Pohovka garantuje nejen pohodlí, ale také vynikající designové řešení, které jí zajistí místo v každém moderním či klasickém interiéru.

Zde najdete více informací a možnost zakoupit pohovku Ghado Shel

pohovka Ghado Shel

moderní interiér

luxusní interiér