FK Dřevěný podnos s rozměry 40x30x3 cm

Speciálně pro vás jsme vytvořili ručně vyrobené tácy.

Patříte k lidem, kteří mají rádi mimořádné věci? Hledáte dárek, který přiměje vaše blízké k úsměvu? Přišli jste na správné místo! Máme pro vás speciální nabídku: pečlivě vyrobený podnos, který si můžete sami vyzdobit, vyrýt nebo napsat věnování, což bude po mnoho let nezapomenutelný suvenýr. Ideální pro podávání jídel v restauraci, kuchyni, na piknik.

FK Dřevěný podnos jako originální dárek

Chcete svým blízkým předat dárek, který výrazně osloví i okouzlí vaše přátele? Firma Crosta.cz se specializuje na originální dárky pro všechny příležitosti. Vyberte si FK Dřevěný podnos, který se stane nejen praktickým pomocníkem v kuchyni, ale také vynikajícím dekorativním prvkem.

Podnoše jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které vám zajistí dlouhotrvající použití. Užijete si krásné chvíle například při pikniku s rodinou nebo s kamarády. Podnos je velmi praktický a má ideální velikost pro přípravu jídel i pro podávání. Zcela ruční výroba zajišťuje dokonalost a jedinečnost každého kusu.

FK Dřevěný podnos

Podnos jako perfektní pomocník v kuchyni

se skvěle hodí pro přípravu jídel. Díky velké ploše si můžete připravit více jídel najednou a tím šetřit čas. Velice snadno se také udržuje čistý. Při přípravě jídel není nic lepšího než mít po ruce kvalitní a praktický pomocník, který vám práci ulehčí. Navíc dřevěné podnosy jsou velmi oblíbené mezi profesionálními kuchaři, kteří ocení kvalitní materiál a jednoduchost použití.

FK Dřevěný podnos v kuchyni

Vysoká kvalita a krásný design

FK Dřevěný podnos je vyroben z kvalitního dřeva, zaručujícího dlouhou životnost a odolnost vůči vlhkosti. Podnos je vybroušen do krásné hladkosti a následně opatřen voděodolným lakem, který zajišťuje snadnou údržbu. Podnos je v nabídce ve třech barvách – bordové, zelené a čokoládové. Tak si můžete vybrat ten podnos, který nejlépe ladí s vaším interiérem.

je skutečně originálním a praktickým dárkem pro každého, kdo má rád kvalitní výrobky a originální design. Nezapomeňte využít možnost individuálního vyzdobení podnosu a vytvořit tak naprosto unikátní kousek, který se vám stane nejlépe hodícím se suvenýrem.

Zajímá vás více informací o FK Dřevěném podnosu? Navštivte naše stránky a získejte více inspirace a informací.

FK Dřevěný podnos