Hnědá dřevěná jídelní židle s béžovým sedákem – POLSPOTTEN Henry


Židle POLSPOTTEN Henry

Kombinace designu a pohodlí

Tak by se jednoduše dala nazvat jídelní židle Henry od nizozemské značky POLSPOTTEN. Židle je pevná a pohodlná díky své masivní konstrukci z jasanového dřeva v ořechovém dekoru. Použitý materiál je výhradně dřevo z udržitelných lesů certifikovaných FSC. Masivní dřevo je doplněno o čalouněný sedák a opěradlo, které jsou čalouněné odolnou látkou se 100.000 martindale cykly, díky čemuž je židle vhodná i do komerčních prostor jako jsou restaurace či hotely.

Nadčasový design

Židle zaujme svým zakřiveným opěradlem a čistými liniemi područek. Nadčasové linie židle Henry připomínají design 70. let. Vneste do svého domova osobitost a kouzlo retro stylu.

Židle pro moderní interiéry

Jídelní židle Henry se perfektně hodí do moderních interiérů, kde vynikne díky svému originálnímu designu. Hnědý ořechový dekor jasanového dřeva propůjčí vaší kuchyni či jídelně útulnou atmosféru.

Béžový sedák pro pohodlné posezení

Béžový sedák a opěradlo jsou velmi pohodlné, díky čemuž můžete svůj oběd, večeři nebo dlouhé rozhovory u stolu užívat s maximálním komfortem. Židle Henry od POLSPOTTEN je ideální volbou pro rodiny s dětmi, kde se hodí kromě svého moderního vzhledu i svojí pevností a stability.

Vlastnosti židle POLSPOTTEN Henry:

  • Jasanové dřevo s ořechovým dekorem
  • Čalouněný sedák a opěradlo
  • Odolná látka se 100.000 martindale cykly
  • Prostorné rozměry ideální pro pohodlné posezení
  • Vysoce kvalitní materiály z certifikovaných FSC lesů
  • Nadčasový design v retro stylu

Jedná se o kvalitní nábytek, který bude sloužit vaší rodině po mnoho let.

Židle POLSPOTTEN Henry detail