KARE Design Koberec Tara – modrý kus designu do vašeho domova!

KARE DESIGN Koberec Tara – modrý, 240x170cm: Potřebujete doladit interiér? Koberec Tara má modrou barvu, která jedinečným způsobem podtrhne krásu vašeho nábytku.

Velký rozměr pro různé využití

Rozměr 240 × 170 cm vám umožní podložit kobercem sedací soupravu nebo ho využít do středu pokoje. Také si jej můžete přiložit k posteli, aby byla vaše ložnice útulnější.

Spodní strana koberce má protiskluzový povrch a je vyrobena z bavlny. To zajišťuje, že koberec dobře drží na podlaze a nehrozí nebezpečí pádu.

Vrstva viskózy pro luxusní vzhled

Vrchní strana je zhotovena z viskózy, která dodává koberci příjemnou hebkost a luxusní vzhled. Tento materiál se používá v módě a interiérovém designu pro svou kvalitu.

Ručně tkaný koberec je určen k lokálnímu čištění, což je výhodné v případě, že se na koberci objeví nějaké skvrny nebo jiné nečistoty.

Doplňky, které ladí

K dispozici jsou také modré polštářky a stejný koberec v růžové barvě. Pokud chcete vytvořit jednotný vzhled, můžete si pořídit nejen koberec, ale i polštáře v téže barvě.

Pořiďte si doplněk, který zajistí útulnost vašeho domova! S kobercem Tara si vytvoříte teplou atmosféru, která dodá vašemu domovu tolik potřebnou útulnost.

KARE Design Koberec Tara - modrý

Zdroj: www.nabytekprehledne.cz