Koberec Paloma Casablanca od společnosti Asiatic Carpets – rozměry 160 x 230 cm


Koberec Paloma Casablanca od společnosti Asiatic Carpets

Koberec z kolekce Paloma zaujme nejednoho vašeho hosta. Díky ruční výrobě, kombinaci různých vláken a střídání krátkého a dlouhého vlněného vlasu vzniká na povrchu půvabný plastický vzor. Tento funkční a designový kousek je dílem londýnské značky Asiatic Carpets, která dbá na kvalitní výrobu i estetickou hodnotu.

Použité materiály

Materiál sestává většinově z přírodních vláken z bavlny a vlny. Vlákna jsou silná, odolná a příjemná na dotyk. Zpočátku může koberec pouštět vlas, jedná se ale o přirozený jev u vlny a nejde o problém kvality. Brzy se ale ustálí a můžete si roky vychutnávat jeho hřejivý povrch.

Koberec Paloma Casablanca je rozměrově dostupný v velikosti 160 x 230 cm. Jeho kombinace bavlny a vlny je oblíbená pro svou příjemnost na dotek a schopnost udržovat teplo. Především v zimních měsících pak bude příjemným doplňkem k vaší obývací nebo ložnici.

Co se týče designu, patří tento koberec mezi ty unikátní kousky, které se snoubí s mnoha styly bydlení. Vhodný například pro moderní interiéry, ale zároveň se dobře hodí k tradičněji laděným prostorům. Půvabný vzhled koberec dluží právě ruční výrobě, kdy na každém kousku vzniká unikátní kombinace vláken.

Nejlepší čas k zakoupení je nyní! Koberec Paloma Casablanca od společnosti Asiatic Carpets je momentálně k dispozici na eshopu nábytku pro život. Porozhlédněte se také po dalších výrobcích, díky kterým si domů můžete přinést kvalitní a stylový nábytek.

Koberec Paloma Casablanca

Při výběru koberec do vašeho domu věnujte pozornost především materiálům a kvalitě zpracování. Koberec by měl být nejen krásný na pohled, ale také funkční a odolný vůči běžným otěrům a deformacím. Pokud hledáte koberec s těmito vlastnostmi, pak je Koberec Paloma Casablanca od společnosti Asiatic Carpets tou pravou volbou!