Kovová truhlice Autronic Truhlík KK095 WT – recenze a specifikace


Úvod

Zkrášlit domov a vytvořit v něm okouzlující zahradu lze snadno s kovovým truhlíkem na květiny KK095 WT. Tento truhlík je vyroben z kovu a je k dostání v bílé barvě. Je vhodný do interiéru a krytých teras, ale není vhodný do exteriéru. Pokud tedy hledáte kovový truhlík na květiny na venkovní použití, musíte hledat jinde.

Specifikace

Materiál: Kov

Barva: Bílá

Určení: Vhodný do interiéru a krytých teras

Neurčení: Není vhodný do exteriéru

Recenze

Jistě se shodneme, že květiny dokážou výrazně zkrášlit dům nebo byt. A pro ty, kdo nemají dostatek místa na parapetu, jsou tu kovové truhlíky na květiny. Jedním z nich je i Autronic Truhlík KK095 WT.

Tento truhlík je opravdu krásným doplňkem pro interiér i krytou terasu. Je vyroben z kvalitního kovu a bílá barva dodává truhlíku moderní vzhled. Můžete ho umístit do rohu místnosti, na okno nebo vedle sedací soupravy. Kdekoliv se postaví, udělá vždy dobrou službu.

Další výhodou je velikost truhlíku. Má rozměry 38 x 16 x 15 cm, takže do něj bez problému vsadíte menší květiny. Ideální například na párta, sukulentky či aromatické bylinky. Pro ty, kdo se rádi starají o květiny, je toto určitě dobrá volba.

Výhody a nevýhody

Výhody:

  • moderní vzhled
  • kvalitní kovové provedení
  • vhodný do interiéru a krytých teras

Nevýhody:

  • není vhodný do exteriéru

Závěr

Pokud hledáte moderní truhlík na květiny, který dokáže zkrášlit váš interiér nebo krytou terasu, kovový truhlík Autronic Truhlík KK095 WT určitě stojí za zvážení. Jeho kvalitní provedení a bílá barva budou lákavým kouskem pro ty, kdo rádi investují do svého domova. A nezapomeňte, truhlík na květiny není jen praktickým doplňkem, ale může i výrazně zlepšit náladu celé místnosti.

Naše nabídka nezahrnuje pouze truhlíky na květiny, ale také mnoho dalšího nábytku na míru. Navštivte náš web https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/autronic-truhlik-kovovy-kk095-wt a objevte vše, co potřebujete pro vaše bydlení. Nemáte již místo na parapetu? Vyberte si z naší nabídky stojanů na květiny.