Kvalitní sprchové dveře Huppe Classics 2 s rozměrem 100 cm – recenze a cena

Investice do sprchových dveří není zrovna malým výdajem, ale přeci jen se vyplatí si vybrat kvalitní produkt. Pokud i vy hledáte kvalitní sprchové dveře, rozhodně byste měli zvážit variantu od výrobce Huppe a to konkrétně model Classics 2 s rozměrem 100 cm. V následujícím článku vám přinášíme recenzi a cenu tohoto produktu.

Hüppe Anti-Plaque – povrchová úprava

Již na první pohled je patrné, že sprchové dveře Huppe Classics 2 jsou velmi kvalitní. Barva profilů v lesklém chromu harmonicky ladí s čirým sklem výplně. Všimnete si také většího množství technologických prvků, které u dveří od konkurence nenajdete. Jedním z nich je technologie Hüppe Anti-Plaque, což je povrchová úprava aplikovaná ve výrobě. Tato úprava ztěžuje množení bakterií a umožňuje lepší stékání vody v podobně drobných kapek. To je velmi užitečné při úklidu, který tak bude trvat mnohem kratší dobu.

Otočný systém otevírání

Dalším velkým plusem je otočný systém otevírání, který nabízí možnost otevírání jak doleva, tak doprava. To jistě oceníte, pokud rádi střídáte dopravu otevírání v závislosti na dispozicích koupelny. Dveře se navíc otvírají velmi lehce, což je dalším bodem pro snadný úklid koupelny.

Cena a umístění produktu

Zmíněné výhody se samozřejmě projeví i v ceně dveří. Tyto kvalitní sprchové dveře se pohybují v ceně okolo 20 000 Kč včetně DPH, ale kvalita zpracování a použitých materiálů tuto investici stojí.

Pokud si také chcete pořídit tyto kvalitní sprchové dveře od Huppe, můžete je zakoupit například v obchodě Esrom, který nabízí bohatý sortiment sanitárního vybavení pro koupelny. Konkrétní produkt si můžete prohlédnout na následujícím odkazu: https://www.esrom.cz/produkt/sprchove-dvere-100-cm-huppe-classics-2-c23512-069-322

Huppe Classics 2

Kvalitní sprchové dveře Huppe Classics 2 jsou skutečně výjimečným produktem, který rozhodně nezklame. Pokud hledáte dveře s dobrou optikou a zároveň s technologicky vylepšeným povrchem, tyto dveře jsou jasnou volbou. Cena sice není zrovna nízká, ale na druhou stranu se jedná o investici, která se vám vrátí mnohonásobně v podobě kvalitního produktu, který bude sloužit mnoho let.