Matně zelený TV stolek Tenzo Switch – styl a prostornost v jednom kousku


Stylový TV stolek Tenzo Switch

Zaujme již na první pohled. Korpus je vyroben z lakované dřevotřísky a boky z lakované MDF desky v jemné tmavě zelené barvě, což nábytku dodává čistý a minimalistický design. Switch je kolekce minimalistického nábytku pro moderní interiér. Elegantní asymetrické úchytky z něj činí sérii nábytku pro každý domov. Veškerý nábytek ze série Switch je naplněn skandinávskou jednoduchostí s čistými liniemi. Krásné úchytky jsou vyrobeny z masivního olejovaného dubového dřeva. Korpus a kovová podnož jsou lakovány ve stejné barvě a vytvářejí tak dokonalý celek.

Prostor a styl

Stolek disponuje úložným prostorem ve formě 4 prostorných polic. Kolekce Tenzo Switch nechá vyniknout váš pokoj a dodá vašemu domovu moderní styl s nádechem klasiky. Na Sidonii jej můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu.

Matně zelený TV stolek Tenzo Switch

Skandinávská jednoduchost

Kolekce Tenzo Switch nabízí minimalistický nábytek pro moderní interiéry. Při návrhu byla kladen důraz na čisté linie a jednoduchost. Nábytek je vyroben převážně z masivního dřeva a MDF desek lakovaných v různých barevných odstínech. Nábytek z kolekce Tenzo Switch by měl být určitě vaší volbou, pokud preferujete moderní design s nádechem přírodního dřeva.

Kolekce Tenzo Switch

Dokonalý celek

Korpus a kovová podnož jsou lakovány ve stejné barvě, což vytváří dokonalý celek. Tmavě zelená barva nábytku dodá vašemu interiéru svěží a moderní vzhled. Policový systém poskytuje dostatek úložného prostoru, takže si nemusíte dělat starosti s přeplněnými poličkami. Stolek Tenzo Switch je vhodný do obývacích pokojů s moderním interiérem, ale může být zajímavým kontrastem i v klasicky zařízených interiérech.

Tenzo Switch Sideboard