Moderní krémově bílý dubový TV stolek Teulat Yoko 180 x 40 cm pro váš obývací pokoj

Stylový TV stolek Teulat Yoko zaujme na první pohled svým neobyčejným designem. Kombinace korpusu z dubové dýhy, dvířek z lakované MDF v krémově bílé barvě a kovové podnože ve stejné barvě vnese do vašeho interiéru moderní a trendy prvek.

Stolek Teulat Yoko

Funkčnost a praktičnost

Stolek disponuje 2 otevřenými a 1 uzavřenou policí a 2 prostornými zásuvkami, které vytváří praktické a prostorné úložiště, kam pohodlně uložíte váš inventář. Díky jeho rozměrům 180 x 40 cm se skvěle hodí pro středovou část obývacího pokoje nebo kdekoliv jinde, kde potřebujete prostor pro televizi a multimediální zařízení.

Detail TV stolu Yoko

Skvělé doplnění moderního interiéru

Stolek Teulat Yoko je perfektním doplňkem pro moderní interiéry. Díky svému designu a barevné kombinaci se skvěle hodí do minimalistických interiérů, ale i do těch, které mají bohatší výzdobu. Pokud máte v obývacím pokoji obdobný styl nábytku, doporučujeme kombinovat s dalšími produkty z řady Yoko.

Stolek Yoko v kombinaci s jiným nábytkem

Pokud hledáte stylový, praktický a moderní TV stolek, který se skvěle hodí do vašeho interiéru, určitě si všimnete krémově bílého dubového TV stolu Teulat Yoko.

Zkuste ho nyní a vychutnejte si jeho funkčnost, praktičnost a moderní design.