Nádherné nášlapy na schody pro vaši zahradu – Oriental Era od Vitaus


Dodejte svému schodišti nejen na stylu, ale také bezpečnosti

Nádherné nášlapy na schody pro vaši zahradu jsou tím správným doplňkem, který dokáže dodat vašemu domu nejen na kráse, ale také na bezpečnosti. Sada Oriental Era od Vitaus obsahuje 16 stylizovaných a protiskluzových nášlapů na schody, které jsou navrženy tak, aby se postaraly o bezpečnost i v deštivé nebo sněhové sezóně.

Sada je vhodná jak pro vnitřní, tak i pro venkovní schodiště. Dvojí lepící páska na spodní straně nášlapů zajistí, že se nebudou pohybovat a pevně zůstanou na svém místě.

Ohyb na přední straně nášlapu je vysoký přibližně 5 cm, což umožňuje bezproblémové překonání i větších schodů. Pro větší bezpečnost jsou na této části umístěny i protiskluzové výběžky, které zajistí přilnavost i na mokrém schodišti.

Pokud máte zahradu v orientálním stylu, rozhodně vás zaujme design nášlapů. Jsou inspirovány tradičním japonským wzorem, který je dodáván ve dvou barevných provedeních – černé a béžové. Oba modely jsou elegantní a navzájem se doplňují.

Výroba nášlapů je velmi kvalitní, jejich spodní strana je opatřena koženou vrstvou, která dodává schodům nádech luxusu. Vysoce odolná vrstva na povrchu nášlapů zabraňuje ucpávání řady a usnadňuje údržbu.

Nášlapy jsou jednoduché na instalaci a není k tomu potřeba žádného speciálního nářadí, ani zkušeností. Kdykoliv je lze bez problémů odstranit a nahradit novými.

Investujte do bezpečnosti své rodiny a přidejte k tomu trochu stylu s nádhernými nášlapy na schody od Vitaus. Nakupujte je zde: https://www.nabytekhned.cz/produkt/naslapy-na-schody-v-sade-16-ks-65m20-cm-oriental-era-vitaus.

Oriental Era - nášlapy na schody

Oriental Era - černé a béžové nášlapy na schody