Noční stolek JULIETTA v šedé a bílé barvě


Noční stolek JULIETTA

Vysoce kvalitní noční stolek pro vaši ložnici

Noční stolek JULIETTA je moderní a elegantní kus nábytku, který dodá vaší ložnici zcela nový look. Jeho jedinečné šedé a bílé provedení pokryté kvalitním lakem zaručuje dlouhodobou odolnost a ochranu. Navíc k němu můžete zakoupit stejně kvalitní postel a dát tak své ložnici skvostný vzhled. Pokud chcete svou ložnici zmodernizovat, noční stolek JULIETTA je tu pro vás.

Funkčnost a komfort

Noční stolek JULIETTA se dvěma zásuvkami je ideální pro ty, kteří chtějí mít v blízkosti postele všechny nezbytnosti. V první zásuvce si můžete uložit své oblíbené knihy nebo časopisy. Druhá zásuvka je pak právě pro tyto věci jako jsou telefon, hodinky nebo brýle. Navíc poskytuje také příjemný pocit pohodlí a umožní vám si u postele odpočinout.

Originální design v provedení šedá a bílá

Kombinace šedé a bílé barvy vždy vypadá velmi elegantně a moderně. Pokud máte doma podobné barvy nábytku, noční stolek JULIETTA by se k nim určitě hodil. Pokud si nejste jisti, jestli je noční stolek právě ta správná volba, můžete si na webu Isolund prohlédnout fotky a rozhodnout se sami.

Jednoduchý a rychlý montáž

Montáž nočního stolku JULIETTA je velmi jednoduchá a rychlá. Pokud máte zkušenosti s montáží nábytku, můžete si s tím poradit sami. Pokud ne, můžete si stáhnout návod z webu Isolund a postupovat dle něj. Pokud budete mít při montáži nějaký problém, můžete kontaktovat zákaznickou podporu.

Noční stolek JULIETTA v šedé a bílé barvě

Závěr

Noční stolek JULIETTA je skvělou volbou pro každou moderní ložnici. Jeho kvalitní zpracování zaručuje dlouhodobou odolnost a ochranu. Díky velkému prostorem v zásuvkách máte všechny nezbytnosti úplně v blízkosti postele. Pokud hledáte moderní a originální design v provedení šedá a bílá, noční stolek JULIETTA je právě pro vás.