Nová skříň Expedo COLORADO S3D: Elegantní kombinace hladké šedé a tmavého dubu Lefkas

Skříň COLORADO S3D je vyrobena z kvalitního materiálu, který zajišťuje dlouhou životnost skříně. Skříň je rozčleněna do tří částí, každá z nich je schovaná za dvířky. Krajní části slouží jako otevřený prostor s policí v horní části a šatní tyčí, zatímco středovou část tvoří pouze police.

Expedo skříň Colorado S3D

Dvířka skříně jsou hladká bez úchytek

Dvířka skříně jsou vyrobeny z hladkého materiálu bez úchytek, což dodává skříni moderní a minimalistický vzhled. Tuto skříň můžete mít v přírodních dekorech, jako je tmavý dub Lefkas, který krásně ladí s hladkou šedou barvou skříně.

Nová skříň Expedo COLORADO S3D je ideální volbou pro ty, kteří chtějí mít moderní a elegantní úložné prostory.

Vybírat můžete z několika přírodních dekorů, které snadno zkombinujete s vaším interiérem

Expedo COLORADO S3D je k dispozici v několika barevných provedeních, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe ladí s vaším interiérem. Tento model skříně je ideální pro všechny, kteří hledají vysoce kvalitní skříň, která je vyrobena z kvalitního materiálu a disponuje dostatečným úložným prostorem.

Skříň Expedo COLORADO S3D je dokonalou kombinací vysoké kvality, moderního designu a praktické funkce.

Jednoduchá třídveřová skříň vám poskytne dostatečný úložný prostor

Skříň Expedo COLORADO S3D vám poskytne dostatečný úložný prostor pro vaše věci. Kombinace polic, šatní tyčí a otevřeného prostoru umožňuje uložit spoustu věcí, aniž by skříň zabírala příliš místa. Díky jejímu minimalistickému designu a hladkým dvířkům bez úchytek bude skříň vypadat skvěle v každém interiéru.

Přemýšlíte o koupi nové skříně? Vyzkoušejte Expedo COLORADO S3D a uvidíte, že kombinace hladké šedé a tmavého dubu Lefkas dodají vašemu interiéru nevšední šmrnc.

Pokud byste rádi koupili novou skříň Expedo COLORADO S3D, můžete ji zakoupit na stránkách našeho e-shopu kupsinabytek.cz. Kupte si ji a těšte se na elegantní a moderní úložné prostory, které nová skříň nabízí.