Novinkou v naší nabídce: Scandi hnědé koženkové křeslo Classo s chromovou podnoží!


Atraktivní a originální design

Hnědé designové křeslo Classo z ekokůže zaujme na první pohled svým atraktivním a originálním designem. Prostorový tvar sedáků a opěradla dodává celému křeslu moderní look. Koženková sedací plocha s opěrkou zajišťuje pohodlné sezení i po celé hodiny.

Vysoký komfort sezení

Křeslo Classo je velmi pohodlné díky vysokému zadnímu opěradlu, které zajišťuje správné a zdravé sezení. Koženkový pohodlný sedák a opěradlo doplňuje kovová chromová podnož a dodává tak křeslu perfektní stabilitu. Můžete si být jisti, že se budete cítit příjemně i po celodenním sezení.

Kvalitní materiály a jednoduchá údržba

Křeslo Classo je vyrobeno z kvalitních materiálů a díky tomu vám bude sloužit mnoho let. K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě. Tak udržíte vaše křeslo v ideálním stavu.

Křeslo Classo

Scandi hnědé koženkové křeslo Classo s chromovou podnoží, které je u nás k dispozici, dodá nejen pohodlí a komfort, ale také styl a vkus do vašeho interiéru. Určitě oceníte jeho odolnost, jednoduchou údržbu a příjemný design. Pokud se vám naše nová nabídka zamlouvá, neváhejte a objednejte si své křeslo Classo hned dnes!