Nový designový kousek do vaší ložnice – ASIR Noční stolek ALBERO dub

Pokud hledáte originální noční stolek pro vaši ložnici, ASIR Noční stolek ALBERO dub může být tím pravým kouskem, který ve vašem interiéru navodí nevšední atmosféru.

Elegantní vzhled s funkčností

Svým vzhledem připomíná tato malá pyramida, která disponuje dvěma zásuvkami, pohodlné úložné místo pro to, co byste rádi měli na dosah ruky v průběhu noci.

Vysoko kvalitní materiály použité při výrobě tohoto stylového kousku byly pečlivě vybrány pro maximální funkčnost a trvanlivost. Tento noční stolek je vyroben z 18mm silných desek pokrytých 100% melaminem v dekoru dub a z černých 15cm vysokých plastových nožiček.

Kromě jeho funkčnosti se ALBERO může stát i zajímavým designovým prvkem vašeho interiéru. Vytvoří dokonalou rovnováhu do jinak nudné ložnice, ať už ji navrhujete v tradičním, moderním, minimalistickém nebo jiném stylu.

Univerzální použití

Využít můžete tuto malou noční stolek nejen v ložnici, ale i v dalších místnostech, jako například v obývacím pokoji, pracovně či v předsíni, kde bude rozhodně vynikat.

Nyní si můžete tento designový kousek zakoupit za skvělou cenu na www.nabyteklevneji.cz a zlepšit tak kvalitu vašeho spaní a vaši ložnici.

Rozměry

Pokud vás zajímají rozměry, noční stolek ALBERO má šířku 45 cm, hloubku 40 cm a výšku 51 cm.

ASIR Noční stolek ALBERO dub