Revoluční struhadlo s zásobníkem od TESCOMA – GrandCHEF


Pro jemné i hrubé strouhání potravin

Struhadlo se zásobníkem GrandCHEF je novinkou od společnosti TESCOMA, která se již po mnoho let specializuje na výrobu kvalitního a praktického kuchyňského náčiní. Toto struhadlo je dokonalým pomocníkem při přípravě jídel, protože kombinuje v sobě několik funkcí a umožnuje strouhání potravin přesně podle vašich představ.

Struhadlo s kombinovanou nerezovou čepelí

Největší předností struhadla se zásobníkem GrandCHEF je kombinovaná nerezová čepel s malými i většími čepelemi, která umožňuje jemné i hrubé strouhání potravin. Díky tomu si můžete snadno připravit třeba jemnou citronovou kůru nebo hrubě nastrouhanou mrkev do salátu. Čepel je vyrobena z prvotřídní nerezavějící oceli, která zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu.

Zásobník pro shromažďování nastrouhaných potravin

Ale opravdu revolučním prvkem tohoto struhadla je zásobník pro shromažďování nastrouhaných potravin. Už vám nikdy nepropadne nastrouhaný sýr nebo mrkev mezi kuchyňskými potřebami. Stačí potraviny nastrouhat a uložit je do zásobníku, který má dostatečnou kapacitu pro větší množství potravin. Poté můžete bezpečně přemístit nastrouhané potraviny do mističky nebo hrnce a připravit z nich lahodné jídlo.

Vysoce kvalitní materiály

Všechny části struhadla se zásobníkem GrandCHEF jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaručují bezpečné a hygienické používání. Jak již bylo zmíněno, čepel je vyrobena z prvotřídní nerezavějící oceli, která se snadno udržuje v čistotě a nevykazuje žádné známky korozivního poškození. Plastové díly jsou vyrobeny z odolného a bezpečného plastu, který je vhodný pro kontakt s potravinami.

Pokud tedy hledáte praktické a kvalitní struhadlo, které vám usnadní přípravu jídla, měli byste si určitě pořídit struhadlo se zásobníkem GrandCHEF. Můžete ho zakoupit například na webu kupsinabytek.cz, kde si vyberete z širokého sortimentu kuchyňského náčiní od společnosti TESCOMA.

Revoluční struhadlo s zásobníkem od TESCOMA - GrandCHEF

Sourozenci Jindra a Libuše Rychlíkovy z chodského Tisova mají unikátní nápad. Vyrábět struhadla, která se stala hitem v Japonsku i Francii. Marku Kopeckému představí svou firmu, která své produkty vyváží i do Evropy a USA.

Revoluční struhadlo s zásobníkem od TESCOMA - GrandCHEF