Stylový a praktický televizní stolek ASIR TV300 v barvě ořech


Úvod

Televizní stolek ASIR TV300 je skvělým doplňkem vašeho obývacího pokoje. Jeho moderní design v kombinaci s praktickými vlastnostmi jej dělají ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a funkční nábytek.

Popis

ASIR TV300 je prostorný televizní stolek s jednou poličkou. Kromě televizoru na něm můžete umístit také různé dekorace a doplňky. V případě potřeby se tento stolek hodí i jako odkládací stolek nebo stojan na květiny.

Barva a materiály

Televizní stolek ASIR TV300 se dodává v elegantní barvě ořech. Materiálem, ze kterého je vyroben, je borovicový masiv a zelené sklo. Tyto materiály jsou velmi odolné a zajišťují, že nábytek vypadá krásně i po mnoha letech používání.

Rozměry

Rozměry televizního stolku ASIR TV300 jsou: šířka 140 cm, výška 45 cm, hloubka 40 cm. Výška police je 23 cm a výška nohou je 9 cm. Tyto rozměry jsou ideální pro většinu obývacích pokojů.

Zakoupit televizní stolek ASIR TV300

Chcete mít doma stylový a praktický televizní stolek ASIR TV300? Navštivte naši webovou stránku Skvělý nábytek a objednejte si toto skvělé zařízení pro váš obývací pokoj.

Závěr

ASIR TV300 je nejen praktický, ale také designový televizní stolek, který se perfektně hodí do každého moderního interiéru. Díky své prostornosti a zelenému sklu je tento nábytek opravdu jedinečný a bude vynikat na každém místě, kde ho umístíte.