Stylový nábytek Casarredo Police: Nová kolekce Indianapolis I-11 v jasanu tmavém

Police ze sektorové řady INDIANAPOLIS.

Systém INDIANAPOLIS je exkluzivní kolekce navržena v moderním duchu.

Celá řada se vyznačuje elegancí a jednoduchými tvary, které zaručují plné využití prostoru.

Casarredo Police Indianapolis I-11

Nábytek je vyroben z kvalitního lamina s ABS hrany ( 0,5-0,8 mm ).

Barevné provedení jasan tmavý.

Casarredo Police Indianapolis I-11

Dodáváme v demontovaném stavu.

Police s úložnými prostory

Tento prvek z kolekce INDIANAPOLIS je dokonalým řešením pro všechny, kteří si potrpí na praktičnost a perfektní organizaci. Prostorově velmi využitelná police střední velikosti disponuje šesti oddíly a při své úrovni dává možnost docílit maximálního zaplnění stěny. Prostor pod polici s úložnými prostory využijete např. na to, abyste zde uložili sušičku prádla, menší koše na odpadky nebo květináč. Tento výrobek je vyroben z kvalitního laminovaného dřeva s ABS hrany, kterého jsou použity vrstvy v různých odstínech pro zdůraznění trojrozměrného efektu. Jasan tmavý prozradí, že tento designový prvek nesmí chybět v žádném moderně laděném bytě či kanceláři. Kombinujte s dalšími produkty kolekce INDIANAPOLIS pro dokonale sladěný interiér!

K odlišení od standardních polic nabízíme i police s výklopnými dvířky, nebo police s výsuvnými koši. Všechny tyto modely jsou vyrobeny v jednobarevném provedení jasan tmavý. Společnost Casarredo si u této kolekce dala záležet na tom, aby nabídla svoji klientele možnost přizpůsobení nábytku dle požadavků, aspekty jako rozměr polic, orientaci a počet oddílů jsou přizpůsobitelné – na zákaznické přání.

Zjistit více o produktu na našem eshopu!

Široké možnosti využití

Tato police střední velikosti není pouze ideálním pořízením pro obytné pokoje. Ve verzi s uzavíratelnými dvířky se může stát nástěnnou skříní v kanceláři nebo spíži. S únikovou klauzulí pro vaši kreativitu se zde mohou ukrýt nejen knihy, ale i hračky vašich dětí. Čtverečkové oddíly snadno upravíte tak, aby vám nábytek sloužil jako nástěnný display na výstavu různých ozdob a suvenýrů z vašich cest po světě.

Casarredo Police Indianapolis I-11

Tento produkt se skvěle hodí do prostorných místností. Black jasanová barva z kolekce INDIANAPOLIS vás určitě nezklame, nebo už hledáte nábytek střední velikosti na polici nebo dokonce celou stěnu.

Zvažte rozmístění polic v dané místnosti. Zkušení interiéroví designéři vám dokážou poradit, jak nábytek umístit pro maximální využití prostoru. Nezapomeňte také na vhodné osvětlení, které zvýrazní každý prvek z kolekce INDIANAPOLIS.

Shrnutí

Casarredo Police Indianapolis I-11 je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní výrobek s kreativním designem. Tento nábytek je perfektním řešením pro každou místnost – od obývacího pokoje po kancelář. Vyberte si policový prvek z této kolekce a vytvořte prostor, který odráží vaši osobnost.

Zjistit více o produktu na našem eshopu!