Světle šedá rohová pohovka pro moderní interiéry – Vanda od Mazzini Sofas


Poznejte jedinečnost žinylkového povrchu pohovky Vanda

Světle šedá rohová pohovka od firmy Mazzini Sofas je ideální volbou pro moderní interiéry. Krásně se hodí k minimalistickému designu i k vintage stylu, a to díky svému jedinečnému vzhledu i materiálu.

Výtvarníci značky se zaměřili na velmi detailní zpracování povrchu pohovky a podařilo se jim vytvořit originální texturu, která vytváří jemný duhový efekt v závislosti na úhlu světla. Látka na první pohled připomíná manšestr, ale pruhy na povrchu jsou však jemnější a méně pravidelné.

Jaké jsou další výhody pohovky Vanda?

Pozorní zákazníci rozhodně ocení odolnost proti tahu a poškrábání. To dělá pohovku skvělým parťákem pro milovníky zvířat, ale i pro rodiny s malými dětmi.
Díky smíšené barvě jsou na povrchu méně viditelné i nečistoty.

Pokud se vám líbí světle šedá rohová pohovka Vanda a hledáte další inspiraci pro zařízení bytu nebo domu, doporučujeme návštěvu webu Vybirejnabytek, kde si můžete prohlédnout sukničkářství pohovek této značky.

Jaká je cena pohovky Vanda?

Světle šedá rohová pohovka Vanda je k dispozici za velmi přijatelnou cenu. Na webu Vybirejnabytek si ji můžete objednat za 17 490 Kč. Jiné velikosti a barvy si můžete vybírat na vašem prodejci.

Moderní charakteristika a minimalistický tvar pro pohovku Vanda

Z hlediska designu se pohovka Vanda kloní k minimalistickému stylu, přesto nabízí několik velmi zajímavých alternativ.
Obecně platí, že pohovky se hodí pro tichou relaxaci, zatímco sedačky jsou vhodné pro více společenské chvíle. Pohovka Vanda ale díky svým rozměrům dokáže být náhradou za sedačku. Pokud máte v obývacím pokoji málo místa, ale přesto toužíte po pohodlném posezení pro více osob, je Vanda ideální volba.

Za ideální by bylo kombinovat rohovou pohovku Vanda s některými dekoračními prvky, jako jsou květiny, obrazy nebo osvětlení. Místo toho, abyste se soustředili na krásný zážitek z pohodlného posezení, byste se mohli cítit, jako byste byli v prázdné místnosti.

Závěrem

Světle šedá rohová pohovka Vanda od Mazzini Sofas je ideální volbou pro moderní interiéry. Je elegantní a minimalistická, a přesto má výrazný a atraktivní vzhled. Díky svému jedinečnému žinylkovému povrchu lze pohovku snadno kombinovat s různými dekoračními prvky, aby se interiér stal úplným a osobním pro vás a vaše blízké.

Pokud jste se rozhodli pro nákup pohovky Vanda, doporučujeme navštívit web Vybirejnabytek, kde si ji můžete objednat za přijatelnou cenu. A zároveň si můžete prohlédnout další pohovky této značky, které by se vám mohly líbit.