Vánoční kouzlo v podobě střední vonné svíčky Yankee Candle Christmas Magic


Yankee Candle Christmas Magic

Střední vonná svíčka Yankee Candle Christmas Magic je ideálním doplňkem pro váš vánoční interiér. Pokud si chcete vytvořit příjemnou a sváteční atmosféru, určitě tuto svíčku vyzkoušejte.

Klasická vánoční vůně s nádechem břízy a eukalyptu

Klasická vánoční vůně směsí jedle a borovice byla obohacena o závan břízy a eukalyptu. Tato kombinace vytváří velmi zajímavou a příjemnou vůni, která zaručeně dodá vánoční kouzlo vašemu domovu.

Sváteční kouzlo díky kadidlu

Jemný dotek kadidla dokáže dodat každému prostoru sváteční atmosféru. Yankee Candle Christmas Magic tuto vůni obsahuje, takže si můžete být jisti, že váš domov bude plný vánočního kouzla.

Kvalitní suroviny a pečlivá výroba

Tento produkt byl vyroben za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně i zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě je zárukou, že si užijete plné vůně a světla. Každý knot je navíc ručně narovnán, což usnadní opětovné zapálení.

Yankee Candle Christmas Magic - postel

Zkrácení knotu na 3 mm

Pokud chcete plně využít vůně a zaručit si, že bude svíčka dokonale hořet, doporučujeme před každým opětovným zapálením zkrátit knot na délku 3 mm.

Pokud se chystáte na vánoční nákupy, pozornost určitě věnujte i této střední vonné svíčce. Je to ideální dárek pro vaše blízké, kteří si váží kvality a příjemné atmosféry.

Pokud vás tento produkt zaujal, můžete si ho zakoupit na stránkách Crosta.cz.